POZNAJ JASTRZĘBIĄ GÓRĘ

JASTRZĘBIA GÓRA K. KARWI I WŁADYSŁAWOWA – NAJWIĘKSZE ATRAKCJE TURYSTYCZNE

Jastrzębia Góra – miejscowość położona nad morzem. Doskonała baza noclegowa także dla tych, dla których planowanym miejscem wypoczynku jest Karwia, czy Władysławowo.

Plaża – to połączenie dwóch skrajności. W części zachodniej szeroka z dużą ilością z drobnego piasku, w części wschodniej wąska i kamienista. Podobnie rzecz ma się z wejściem na plażę, z jednej strony są strome, klifowe, a z drugiej płaskie i łagodne.
W okresie lata, przy sprzyjającej pogodzie, można do woli korzystać ze strzeżonych kąpielisk. Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają zjeżdżalnia wodna, skutery wodne i inne atrakcje. Wieczorne spacery przy zachodzie słońca będą Państwo ciepło wspominać w długie zimowe wieczory.

Promenada Światowida – to deptak, uznawany za najbardziej rozrywkowe miejsce w Jastrzębiej Górze. To tutaj można kupić wakacyjne pamiątki lub napić się kawy w okolicznych kawiarniach. Podążając promenadą w kierunku morza dojdziemy do punktu widokowego oraz zejścia na plażę. Z drugiej strony promenady znajduje się mały skwer z fontanną.

Gwiazda Północy – to obelisk zlokalizowany w niedalekiej odległości od centrum Jastrzębiej Góry (koniec ul. Norwida), usytuowany w okolicach najdalej na północ wysuniętego punktu Polski.

Latarnia morska Rozewie to najstarsza latarnia polskiego wybrzeża położona w okolicy Jastrzębiej Góry. Przy latarni znajdą Państwo Muzeum Latarnictwa Morskiego.

Lisi Jar – to tworzący wyjątkowy mikroklimat wąwóz, którego zbocza porośnięte są przez ponad stuletnie drzewa.

PIRAT Noclegi

REZERWACJA TELEFONICZNA

tel. 58 572 04 08
kom. 502 619 020

NR KONTA BANKOWEGO

Anatol Romaniuk
Millennium Bank
43 1160 2202 0000 0001 6228 6850
SWIFT: BIGBPLPW

Opinie o nas

Polecam Pensjonat Pirat w Jastrzębiej Górze, fajna lokalizacja, do morza jest tylko chwila. Pokoje przestronne w dobrej cenie, trafiliśmy na pokój z balkonem i na pewno tutaj jeszcze zawitamy.

Kwiatkowscy

Pytanie czy warto tu przyjechać wydaje się nie na miejscu. Jastrzębia Góra obok Międzyzdrojów czy Mielna jeden z najbardziej znanych w Polsce kurortów nadmorskich.

Spędziliśmy tydzień w pensjonacie Pirat, towarzyszyła nam przy tym miła i spokojna atmosfera.

Irena ze Śląska

Noclegi Jastrzębia Góra

PIRAT niczym hotel oferuje komfortowe apartamenty nad morzem w miejscowości Jastrzębia Góra. Zapewniamy tanie noclegi nad morzem.
Nasze pokoje położone są zaledwie 300m od plaży. Pensjonaty i hotele Jastrzębia Góra zapraszają na weekend, urlop, wakacje, wczasy nad morzem w Jastrzębiej Górze. Kwatery przy plaży - sprawdź.

Noclegi PIRAT