W celu sprawdzenia dostępności pokoju w określonym terminie, prosimy o kontakt telefoniczny lub o wysłanie e-mail na adres: pensjonatpirat@onet.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Kontakt telefoniczny:

tel. 58 572 04 08,
kom. 502 619 020

Z uwagi na fakt, że zwłaszcza w sezonie, status dostępności pokoi dynamicznie się zmienia, preferujemy kontakt telefoniczny.

 

Poproszę o sprawdzenie dostępności pokoju w terminach:

Zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich poprzez przypisanie imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu e-mail do treści zapytania*

O dostępności pokoju zostaniesz poinformowany telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną.


 

REZERWACJA TELEFONICZNA

tel. 58 572 04 08
kom. 502 619 020

NR KONTA BANKOWEGO

Anatol Romaniuk,
Millennium Bank
43 1160 2202 0000 0001 6228 6850

Opinie o nas

Polecam Pensjonat Pirat w Jastrzębiej Górze, fajna lokalizacja, do morza jest tylko chwila. Pokoje przestronne w dobrej cenie, trafiliśmy na pokój z balkonem i na pewno tutaj jeszcze zawitamy. Kwiatkowscy

Pytanie czy warto tu przyjechać wydaje się nie na miejscu. Jastrzębia Góra obok Międzyzdrojów czy Mielna jeden z najbardziej znanych w Polsce kurortów nadmorskich.

Spędziliśmy tydzień w pensjonacie Pirat, towarzyszyła nam przy tym miła i spokojna atmosfera. Irena ze Śląska

Noclegi Jastrzębia Góra

PIRAT niczym hotel oferuje komfortowe apartamenty nad morzem w miejscowości Jastrzębia Góra. Zapewniamy tanie noclegi nad morzem.
Nasze pokoje położone są zaledwie 300m od plaży. Pensjonaty i hotele Jastrzębia Góra zapraszają na weekend, urlop, wakacje, wczasy nad morzem w Jastrzębiej Górze. Kwatery przy plaży - sprawdź.

Noclegi PIRAT